AKTUÁLNÍ INFORMACE

Kurz/seminář SÍLA MLČENÍ prozatím nemá vypsaný další termín.
Potkat se můžeme na SÍLE ŽIVOTA 26.–29. 11. 2020.

Rozmanitá, neuchopitelně jemná a hluboce transformační pouť,
na které necháme s veškerou sílou a něhou promluvit i mlčení…

REFERENCE

Slova nestačí, abych poděkovala za úžasný ponor k sobě. Jsem tak hluboko zakotvená v sobě, moc příjemně je mi. Jedu si písně od Radka a tančím, směju se…život je krásný.

Z hloubi své duše děkuji. Děkuji za citlivé vedení, za nesmírně cenné techniky skrze které jsem prokoukla iluze, které ovládají můj život. Díky vám jsem zase o něco blíž své podstatě. Mám pocit, že mnou proudí mnohem více čistého vědomí, respektive jsem se tento víkend tomuto čistému vědomí mnou proudící otevřela.

Děkuji

Hanka

Užívám si ten nejbáječnější pocit, jaký mohu. ŽIVOT
Cítím tlukot svého srdce v celé hrudi.
Děkuji Ti, Děkuji si
Petr

Drazí mému srdci, 

zdraví vás tělo mé, zdraví vás duše má..

Po čase stráveném s vámi a se sebou sama mě doma nemohli poznat… asi tak vyladěná obvykle domu nepřijíždím. 

Ikdyž to hned v pondělí mělo tendence sklouznout opět do starých kolejí… nelíbilo se mi to a řekla jsem si dost. To nedopustím! Začala jsem být nějak přirozeně kreativnější a víc nad věcí při zvládání náročných situací a pokouším se vidět, co je za tím… a s tím pracovat a těch náročných situací pozvolna ubývá. Víc říkám, co se mi líbí a co bych chtěla jinak.

Také se mi vrátila ještě intenzivněji chuť žít život podle sebe.. mám za sebou půlku života (možná i víc) a vím, že tuhle chci prožít! S důvěrou v život a v sebe. S hlubokou vděčností ještě teď cítím vaší energii, péči a lásku… které mi pomohly, tam u jezírka, potkat samu sebe.
Natálie

Zdravím a vnímám a cítím, že jsem vnímána…:-).
Nikdy vlastně pořádně nepochopím (a ani se o to nesnažím), co se tam stalo a jak.
Nikdy asi taky nevyjádřím slovy, jak ohromnou vděčnost a vlastně úžas nad tím vším cítím. Zažehlo to ve mně ohromnou chuť žít a cítím velkou sílu.
Moc mi pomáhá to: Vnímám a jsem vnímána. Poprvé jsem vnímala dům a zahradu a všem kolem úplně jinak – neviděla jsem (tak jako před tím) jen nedostatky a co je potřeba udělat. Taky mi pomáhají ty techniky – rosa, studená sprcha (jezírko zatím nemáme:)), jóga, kinhin, zazen. Dokonce se ke mně k ranní rose přidal můj muž a k józe moje dcera.:-)
Nejlepší byly reakce dětí hned v pondělí po tom víkendu (vedu rodinné centrum se školkou a školou a učím dětí od 1. do 7. třídy): Ty máš jiný hlas. Ty už se pro sebe nemračíš. Jsi dnes duhová. Ty jsi nějaká “apgrejdovaná” (to ti puberťáci:-)). Jedna prvňačka mě na dlouho objala a pak říká: Teď jsem chvilku brečela, ale nevím proč, asi štěstím… Takže asi tak. Děti to vždy vyjádří napřímo a bez masek.
Maya

Vlku, moc si cením té zkušenosti kterou jsem mohl díky Tobě, díky vám všem zažít.
 
Věřím že mě to v životě pomůže otevřít se věcem kterých jsem se bál a pracovat s nimi.  
V.

Květnová Síla mlčení
v srpnovém Pravém domácím časopisu.

Děkujeme…

MOTTO

Na „počátku“ bylo ticho…

A s tímto tichem (mírem v srdci),
také neodolatelná touha vytvořit projekt, který může být na počátku prvního dne Tvého nového života.

PROLOG

Slova, slova a slova, proudy slov,
která přitom o podstatě věcí neříkají nic.
Za celý svůj život jsi toho už slyšel/la určitě hodně. Slova, názory, zaručené zprávy, nevyžádané rady, vědecky ověřené pravdy a teorie všeho…

Jde to vůbec jinak, jde to i bez nich?

S láskou a radostí,
Tě zvu na experimentální, vědomé a niterné putování krajinou sebe sama.
Putování, na kterém necháme promlouvat a naplno rozeznít oči, ruce, srdce, tělo,
svou duši…, mlčení.

PROČ,
MIMO JINÉ…

Protože, co (možná) opravdu potřebujeme,
je zůstat nějaký čas tiší.

Ramana Maharši
Celé znění citátu:
„To, co je, je mír.
Vše co potřebujeme, je zůstat tiší.
Mír je naší skutečnou podstatou.“

CO TĚ ČEKÁ

Silná, inspirativní a mocná energie skupiny
podobně naladěných lidí.

Uvolnění, klid, pohoda, ale také mrazivé chvění či vzrušení. Připrav se na nárůst životní síly, zbystřené smysly a čistou radost. Určitě to bude jemně plynoucí, velmi rozmanité, intenzivní. Více možností otevřených než zavřených, nic pro toho, kdo potřebuje pevně daný program.

Dny přivítáme speciální pomalou harmonizující „rozcvičkou“, která nás sladí pro další aktivity.

Dopřejeme si zázraky transformačního mlčení v kruhu skupiny, ve dvojicích i osamotě, které poté pozvolna proměníme třeba v intuitivní tanec, vědomý dotek nebo léčivý smích. Důležitou průvodkyní bude hudba. A možná i díky její moci se rozplyneme v darech přítomnosti, odložíme svou důležitost, abychom mohli objevit a prožít svou vlastní hodnotu, svou vnitřní moudrost.

Po obědě budeš mít čas a prostor pro sebe. Těšit se můžeš na společné pozorování mraků, rostlin, ptáků… Dle chuti a počasí vyrazíme na procházky po okolí, pozdravíme Matku Zemi, Slunce, vodu, vítr, stromy, kameny… Uvnitř si pak dáme divoké psaní, akční malování nebo automatickou kresbu.

Poté, třeba, tiše, při pohledech do očí, v sobě zaktivujeme samotné Vědomí. Prožijeme a vyzkoušíme přijetí situací, emocí i pocitů. Jen tak budeme, ať se děje cokoliv, v klidu zůstaneme tichým svědkem, přítomným pozorovatelem.

Možná u toho poznáme a pochopíme, co pro nás má životní hodnotu, jaké máme opravdové potřeby, co nás nabíjí energií a co nás vyživuje. Hojnost všeho je zde pro každého, jen my sami — svou pozorností volíme, čeho hojnost to bude.

Dny ukončíme dle nálady — společnou hudbou, tancem, tichým zpěvem… Pokud máš oblíbený hudební nástroj, určitě ho vezmi s sebou.

Zastavíme se a budeme dělat nic a tím vlastně vše…

ORGANIZAČNÍ INFO

Termín: 1.-4. 10. 2020
Začneme čtvrteční večeří a rozloučíme se před nedělním obědem.

Místo: Sklenářka
Centrum meditace a přírodního učení
Vila Sklenářka 458, Kostelec nad Orlicí
www.sklenarka.cz

Ubytování/strava: Ceny a možnosti
Ubytování i strava se platí zvlášť v místě konání.
Ubytování: Různé možnosti 300 Kč/noc
Strava: Plná veganská penze 350 Kč/den

KURZOVNÉ

3.888 Kč

Na kurz jsi přihlášen/na až po přijetí závazné přihlášky a plném uhrazení částky (nejsem plátce DPH). Počet míst na kurzu je omezený.
Případné naplnění bude uvedeno zde na webu.  Ale i poté, je určitě možné se přihlásit jako náhradník.

PRŮVODCI

Jirka Karbula & Vlk
Pavla Maulerová

Máš nějaké dotazy? Zeptej se.

DALŠÍ DŮLEŽITÉ INFORMACE


Platba předem

Peníze bývají důležitý rozhodovací prvek. Proč je nutná platba předem? Protože vše má svou hodnotu — Tvá i naše energie — pokud máš opravdu vážný zájem na kurzu být, podmínky si vědomě vytvoříš a vše kolem se pak „poskládá a přizpůsobí“…

Storno podmínky

Přihlášením na tento kurz s nimi souhlasíš — do 11. 9. 2020  je celá částka 3.888 Kč vratná, po té je již nevratná. Tyto nevratné platby zajišťují téměř 100% účast, není možné pak před kurzem doplňovat a shánět náhradníky, každý už většinou program má. Děkuji za pochopení, kterého si velice vážím.

Doklad o zaplacení

Doklad o zaplacení pro účely účetnictví dostaneš
na vyžádání mailem, nebo na místě.

Mobil na dovolené

Prosím, zařiď si předem, abys nebyl po dobu kurzu nikým a ničím rušený/á a mohl/a se věnovat jen a jen sobě. Velmi doporučuji vypnout mobilní telefon a dopřát mu také pauzu. Je to důležité pro průvodce, Tebe i další účastníky kurzu. Je tohle pro Tebe zatím nepředstavitelné, popřemýšlej, zda je s Tebou v souladu, se na tuto akci přihlašovat. 

Souhlas

Odesláním vyplněné přihlášky s těmito body souhlasíš a budeš je respektovat.

TĚŠÍME SE NA TEBE


A děkujeme za pozornost