AKTUÁLNÍ INFORMACE

Po kratičké pauze  🙂  je zde termín dalšího kruhu:

Setkáme se v úterý 9. 6. od 18.00–21.00 (Lesní klub Stromík, Pozořice)

ZDRAVÍM TĚ
A ZVU DO KRUHU MUŽŮ

Tvořím pravidelně se scházející otevřenou skupinu mužů.

V bezpečí a důvěře kruhu, bez potřeby hodnotit, naslouchejme svým příběhům, zkušenostem, výhrám, ale i prohrám, krizím a průšvihům. Podělíme se o to, co nás těší i pálí. Vzájemně se obdarujeme pozitivní energií, sebevědomím a přátelstvím. Podpoříme autentickou mužskou sílu, ale i tolik potřebnou jemnost a citlivost. Dostaneme se do hloubky a promluvíme o tom, co je pro každého z nás důležité, sami sebe vzájemně a s plnou pozorností vyslechneme. Ten, kdo ji zatím nežije, třeba znovuobjeví svou vnitřní sílu, statečnost, soucit i úžasnou moc mužské solidarity, podpory a porozumění. 


Buďme vědomými tvůrci svých životů. Inspirujme se a směřujme svou energii přesně tam, kde roste a odkud se nám vrací… Nebojme se přijmout a procítit emoce, nebojme se ohně upřímnosti, který může pálit a postavme se společně a statečně výzvám dnešního světa. Buďme laskavými syny, opravdovými partnery našich žen a naslouchajícím a inspirativním tátou pro naše děti. 
— KDY —
Prozatím se uskuteční prvních pět setkání 

(7. leden, 4. únor, 3. březen, 7. duben, 5. květen 2020),
která budou vždy první úterý v měsíci od 18.00 do cca 21.00 hodin.

— KDE —

Úvodní kruh bude podle počtu mužů buď v Rousínově (Centrum osobního růstu Cesta) nebo v Pozořicích (týpí lesní školky Stromík), včas před konáním kruhu se rozhodnu a dám Ti vědět.

Jdu do toho s otevřeným láskyplným srdcem a na „plný koule“. 

Přijmeš pozvání na pravidelné putování do mužského nitra?

Máš nějaké otázky?

Cena za pronájem a organizaci jednoho setkání je 250 Kč.
Platí se na místě.

– – –
Prosím, pokud je to možné, dojdi o 15 minut předem, ať můžeme v 18.00 opravdu začít, děkuji.