AKTUÁLNÍ INFORMACE

Termín dalšího kruhu:
Pátek 19. 8. 2022, od 20.00 do 22.00
3. ročník Festivalu Radosti ze života (
17.—21. 8. 2022)
Rekreační středisko Husárna Orlík u Orlické přehrady
(Sobědraž 66, Kostelec nad Vltavou)

INFO K AKTUÁLNÍMU FESTIVALOVÉMU
KRUHU MUŽŮ

Zdravím tě chlape,
ať si v pohodě nebo v nepohodě, mladý, starý, je jedno jak se právě cítíš — jsi vítán.


Zdravím a srdečně zvu do KRUHU MUŽŮ.

Pozvání určitě platí i pro ty, kteří ještě třeba nebyli.

 Téma festivalového kruhu je zatím otevřené, o pozornost se hlásí více důležitých a silných věcí, uvidíme které to nakonec bude.

Prosím, dojdi o 15 minut předem, ať můžeme v 20.00 opravdu začít, děkuju.

OBECNĚ KE KRUHU MUŽŮ

Tvořím nepravidelně se scházející otevřenou skupinu mužů.

V bezpečí a důvěře kruhu, bez potřeby hodnotit, naslouchejme svým příběhům, zkušenostem, výhrám, ale i prohrám, krizím a průšvihům. Podělíme se o to, co nás těší i pálí. Vzájemně se obdarujeme pozitivní energií, sebevědomím a přátelstvím. Podpoříme autentickou mužskou sílu, ale i tolik potřebnou jemnost a citlivost. Dostaneme se do hloubky a promluvíme o tom, co je pro každého z nás důležité, sami sebe vzájemně a s plnou pozorností vyslechneme. Ten, kdo ji zatím nežije, třeba znovuobjeví svou vnitřní sílu, statečnost, soucit i úžasnou moc mužské solidarity, podpory a porozumění. 


Buďme vědomými tvůrci svých životů. Inspirujme se a směřujme svou energii přesně tam, kde roste a odkud se nám vrací… Nebojme se přijmout a procítit emoce, nebojme se ohně upřímnosti, který může pálit a postavme se společně a statečně výzvám dnešního světa. Buďme laskavými syny, opravdovými partnery našich žen a naslouchajícím a inspirativním tátou pro naše děti. 

PRŮVODCE

Máš nějaké otázky?

CENA

Příspěvek pro mě a za prostor je určitě dobrovolný, s tím, že doporučená cena za osobu je 400 Kč, ale je to na tobě, tvých možnostech a citu, jak přínos pro sebe oceníš. 

Platí se hotově po akci.